Chrześcijański Portal Społeczny

Sklep internetowy- Dewocjonalia

Zapraszamy na naszą stronę z dewocjonaliami. W najbliższym okresie czasu znajdziecie u nas ciekawe materiały (ręcznie robione różańce, ikony, bransoletki na rękę w kształcie różańca), które będzie można zakupić po okazyjnych cenach.

Różaniec pleciony będzie można znaleźć u nas już wkrótce. Podany obrazek jest wzorem jak będzie wyglądał po włożonej przez nas ciężkiej pracy. Mamy świadomość, że różaniec jest jednym z najczęściej dawanym prezentem okazjonalnym, podczas różnych uroczystości rodzinnych, mam tu na myśli Komunie, Bierzmowanie itp.

Dla przyspieszenia komunikacji- nazwę go- Różańcem beczułkowatym. Będzie to dziesiątka wykonana ze specjalnego sznurka gorsetowego, który zrobiony w odpowiedniej formie będzie idealnym prezentem, dla przyjaciela, na bierzmowanie lub dla kogoś bliskiego naszemu sercu. Wykonany od serca i z myślą o naszych klientach.

W przyszłości będziemy rozszerzać naszą działalność. W tym momencie możemy państwu zaproponować różańce. Środki ze sprzedaży różańców będą przeznaczone na:

a) działalność internetową portalu (utrzymanie serwera, zatrudnianie pracowników i opłacenie podatków z tytułu działalności) w tej chwili działamy jako portal złożony z ochotników i wolontariuszy.

b) działalność ewangelizacyjną wspólnoty Amen we Włocławku, która mieści się przy Parafii świętego Józefa na ul. Promiennej 10 we Włocławku.